خانه > درباره ما

تاریخچه فعالیت

شرکت پاکان پلاستکار در سال ۱۳۸۵ به‌عنوان یکی از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی گلرنگ تاسیس گردید. این شرکت با برطرف نمودن نیازهای بسته‌بندی پلاستیک شرکت پاکشو با برندهای شوینده گلرنگ، اوه، سافتلن، هوم پلاس، اسپیف، آیری، مریدنت، گلدنت و آترا به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین مشتریان خود در داخل و خارج از گروه صنعتی گلرنگ، یک شرکت پیشتاز در صنعت پلاستیک در کشور می باشد. علاوه بر فعالیت در حوزه ذکر شده، چندین سال است که شرکت پاکان پلاستکار به تولید محصولات پلیمری سبد خانگی از جمله انواع کیسه فریزر، انواع کیسه زباله، انواع سفره های مجلسی و یکبار مصرف، دستکش های خانگی و یکبار مصرف، فویل آلومینیومی مخصوص مواد غذایی و سلفون های محافظ غذا با برندهای مختلفی همچون گلرنگ، هوم پلاس، آیری پلاست، اسپیف، بیسم و لارین اقدام نموده است.

فعالیت ها

  • طراحی و تولید انواع قالب و قطعات پلاستیکی
  • ارائه مشاوره در ارتباط با فرمولاسیون تولید قطعات پلاستیکی
  • تولید انواع کیسه فریزر، زباله، کیسه های چند لایه فروشگاهی، زیپ کیپ، اسلایدر، فویل آلومینیوم، سلفون محافظ مواد غذایی، انواع سفره های یکبار مصرف، دستکش یکبار مصرف و خانگی و …

چشم انداز

شناخته شدن به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در ارائه محصولات با کلاس جهانی در صنایع مرتبط در ایران و سراسر جهان.

اصول ارزشی

شرکت پاکان پلاستکار ضمن پایبندی و احترام به سلیقه مشتریان با نوآوری و بهبود مستمر در فرآیند تولید تلاش می کند تا به سطح بالایی از استانداردها و رضایت مشتریان دست یابد.

 هیئت مدیره پاکان پلاستکار

ولی محمد مالمیر

مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره

محمد عالمی

رئیس هیئت مدیره

امیرهوشنگ قدسی بجندی

عضو هیئت مدیره

حسن پرتوی

عضو هیئت مدیره

محمود بهرامی

عضو هیئت مدیره

Export Department